Tisk knih s měkkou vazbou

Tiskneme už 30 let. Ověřte si naši odbornost osobně.

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>

Formát knihy

Formát knihy by měl odpovídat tiskovým datům. Pokud tedy píšete knihu ve Wordu ve výchozím nastavení a nepřejete si od nás sazbu a grafické práce, zvolte formát knihy A4.

Počet kusů

Počet kusů je libovolný. S výběrem měkké vazby V2 nejste ani omezeni vysokými náklady za náročný rozjezd linky. Proto bude výhodné tisknout i v malém nákladu.
Ke každému nákladu musíme připočítat tzv. přídavek, tj., kusy potřebné k samotnému rozjezdu strojů. Přídavek, ze kterého je vytvořena plnohodnotná kniha, od nás dostáváte vždy gratis jako dárek.

Barevnost knižního bloku

Pokud máte jen některé strany barevné, napište jejich čísla do poznámky. Pokud barevné strany do knihy teprve připravujete, napište nám jejich počet – rozvrhneme vám je na jednotlivé strany tak, aby vám to šetřilo peníze na výrobu knihy.

Druh papíru knižního bloku​

Pro fotky určitě doporučujeme křídový papír, na něm barevnost fotek vždy vynikne nejlépe. Pro texty pak ofsetový nebo klasický knižní papír. Knihu je také možno nakombinovat z více papírů – uveďte do poznámky.

Knihy s měkkou lepenou vazbou (V2)

Tisk knih s měkkou lepenou vazbou a měkkou papírovou obálkou (V2 – paperback ) je oblíbenou a zároveň nejlevnější variantou tisku knih.  pro autory se zájmem o tisk méně …

Knihy také zhotovujeme s šitou vazbou do měkkých desek (V4), nebo s pevnými deskami a vazbou šitou nití (V8), ty jsou vhodné pro náročnější obrazové publikace a beletrii s předpokládanou dlouhou dobou životnosti. Tisk knih s pevnou šitou vazbou můžete poptávat zde.

To že jste se rozhodli pro lepenou vazbu vůbec neznamená, že jste se rozhodli pro nižší kvalitu. Za vysokou kvalitu zhotovení vám ručíme.

V případě, že si s vyplněním některého pole v poptávkovém formuláři nejste jistí, zatrhněte zde možnost „nechám si poradit„. My vám při následující komunikaci pomůžeme s výběrem nejvíce vhodné varianty a zároveň pro vás připravíme více cenových kalkulací. S vyplněním formuláře vám také mohou pomoci následující odstavce: