Tisk pro Neziskové organizace

Tiskneme už 30 let. Ověřte si naši profesionalitu osobně.

Vážíme si našich klientů

Zakládáme si na lidském přístupu, vstřícných osobních konzultacích, stoprocentní spolehlivosti v dodržování smluvených termínů a ručíme vysokou kvalitou zhotovení. S námi se tak vyhnete zbytečným komplikacím, které by vaši zakázku prodražili, nebo Vás připravili o drahocenný čas.

Rozumíme tomu, že jako jako vedoucí úseku, nebo ředitel neziskové organizace často bojujete s nedostatkem času, proto býváme ochotní navštívit Vás přímo ve vaší kanceláři a nezávazně s Vámi probrat možnosti spolupráce, nebo konzultovat průběh zakázky.

Co vám Reprotisk nabízí

Hledáte spolehlivou tiskárnu, která vás nenechá na holičkách? Nejsme jen pasivními účastníky tiskařského procesu. Pomůžeme dostat vaši vizi až do úspěšného finále. Nabízíme možnosti profesionálního grafického zpracování, kompletní výrobu, dopravu či distribuci. Poradíme, pomůžeme. Celý proces probíhá za neustálé konzultace s Vámi. V případě, že už máte tisková data k dispozici, jsme ochotni vašemu grafikovi pomoci s jejich přípravou do ideální podoby pro zvolené tiskařské zařízení.

Vše od kalkulace, platby, až po nahrání dat a potvrzení objednávky lze společně řešit online. Vaší osobní návštěvě se ovšem nikdy nebráníme a rádi Vás přivítáme i u nás v tiskárně, ukážeme výrobu a vaši poptávku společně prokonzultujeme. Každá naše zakázka má přiděleného pracovníka pro všechny fáze výroby a komunikace s klienty. Vždy tak víte, na koho se obrátit.

Máme dlouholeté zkušenosti s EU projekty a dotačními projekty Ministerstva práce a sociálních věcí. A to často nejen v oblasti tisku, umíme poradit i v oblasti jiných dotačních kanálů. Víme, jak správně plnit povinnou publicitu projektu, nebo jaké náležitosti musí splňovat účetní doklad. Známe pravidla archivace i možnosti finanční kontroly.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Vyrobíme Vám jakoukoliv tiskovinu, která je pro Vás relevantní a kterou nám naše stroje umožní vyrobit. Letáky propagující vaše projekty, ročenky ve formě brožur, kalendáře jejichž prodejem můžete podpořit financování vašich projektů, nebo prostě jen vizitky, kterých nebude nikdy dost. Pro neziskovou organizaci jsme už také tiskli knihy pro děti. Vyberte o jaký produkt máte zájem a zašlete nám nezávaznou poptávku. Kompletní výběr námi nabízených tiskovin najdete na této stránce, včetně těch atypických.

Tisk a výroba Letáků

Dobře zpracovaným letákem oslovíte vaše potencionální klienty a předáte jim tak první informace o vašich službách a projektech.

Brožury a ročenky

Brožury mohou posloužit vašim klientům jako studijní materiál. Mohou obsahovat výroční zprávy a informovat tak veřejnost o vašich aktivitách.

Tisk a výroba Kalendářů

Prodejem vlastních kalendářů můžete podpořit financování vašich služeb a projektů. Zároveň tak podpořit šíření povědomí o vaší organizaci.

Co nám klienti píší

Kontaktujte nás
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>