Tisk pro Neziskové organizace

Tiskneme téměř 30 let. Ověřte si naše kvality osobně.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Tiskneme knihy s pevnými i měkkými deskami, časopisy, nebo brožury. Vyberte o jaký produkt máte zájem a zašlete nám nezávaznou poptávku.

Pokud nemáte čas čekat, až vám pošleme cenovou nabídku (což trvá zpravidla několik hodin), vyzkoušejte naše možnosti online kalkulací a online objednávek. Tuto možnost nabízíme na serveru www.tisk-online.cz. Nápomocná ruka funguje stoprocentně i v tomto případě – můžete vše provést online, ale my stejně data ručně zkontrolujeme a buď sami přepracujeme, nebo pošleme k opravě, do tisku se tedy nedostanou chybná data.  Pokud je vše v pořádku, je proces stejně rychlý jako plně automatizovaný online systém.

Brožury a časopisy

Časopisy, brožury, kroniky, katalogy, zpravodaje, občasníky, měsíčníky. To vše jsou tiskoviny spadající do této kategorie.

Tisk a výroba Složek

Vytiskneme a vyrobíme kvalitní papírové složky na dokumenty v barvách a s logem vašeho klienta. Podpoříte tak jeho profesionální prezentaci.

Tisk a výroba Vizitek

Dobrá a profesionální prezentace zvyšuje důvěryhodnost vaší organizace. Neodmyslitelnou součástí takové prezentace jsou vizitky.

Samolepky a etikety

Samolepky pro vaši propagaci a etikety na vaše produkty. Nabízíme nepřeberné množství tvarů a barev.

Výroba atypických tiskovin

Zde se skrývají všechny méně obvyklé tiskoviny, které vyžadují speciální přístup a výrobní technologie. Vaše kreativita nás rozhodně nezastaví.

Tisk a výroba Letáků

Složky zakoupené v papírnictví vašeho klienta zrovna neohromí. Vytiskneme a vyrobíme složky na dokumenty v barvách a s logem firmy.

Co vám Reprotisk nabízí

Hledáte spolehlivou tiskárnu, která vás nenechá na holičkách? Nejsme jen pasivními účastníky tiskařského procesu. Pomůžeme vám dostat vaši vizi až do úspěšného finále. Nabízíme možnosti profesionálního grafického zpracování, kompletní výrobu, dopravu či distribuci. Poradíme, pomůžeme. Celý proces probíhá za neustálé konzultace s vámi. V případě, že už máte tisková data k dispozici, jsme ochotni vašemu grafikovi pomoci s jejich přípravou do ideální podoby pro zvolené tiskařské zařízení.

Vše od kalkulace, platby, až po nahrání dat a potvrzení objednávky lze společně řešit online. Vaší osobní návštěvě se ovšem nebráníme a rádi vás přivítáme i u nás, ukážeme výrobu a vaši poptávku společně prokonzultujeme. Každá naše zakázka má přiděleného pracovníka pro všechny fáze výroby a komunikace s klienty. Vždy tak víte, na koho se obrátit a řešit s ním vaše objednávky.

Bezplatná konzultace tiskového záměru možná spolupráce vašeho a našeho grafika při dokončování produktu k dosažení vynikajícího efektu.

Tiskové řešení vždy navrženo tak, aby byl výsledek kvalitní, ale zároveň cenově přijatelný.

Nabídka kompletního zpracování včetně grafického záměru, dopravy či případné distribuce.

Malá tiskárna nabízí flexibilní řešení (např. možnost uskladnění produktu pro budoucí použití, závoz „na půl cesty“ atp.).

Konzultace možné osobně, telefonicky, video konferencí, po emailu.

Přístup ke klientům

Zakládáme si na lidském přístupu, vstřícných osobních konzultacích, stoprocentní spolehlivosti v dodržování smluvených termínů a ručíme vysokou kvalitou zhotovení. S námi se tak vyhnete zbytečným komplikacím, které by vaši zakázku prodražili, nebo vás připravili o drahocenný čas.

Co nám píší klienti

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>

Provozovatelem stránek REPROTISK.cz je Tiskárna Reprotisk s.r.o. – IČ: 26824353 / DIČ: CZ 268 24 353 – M.R. Štefánika 318/1, 787 01, Šumperk

Informace o provozovateli webu Reprotisk.cz