Tisk pro obce a jiné úřady

Tiskneme víc než 30 let. Ověřte si naše kvality osobně.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Tiskneme knihy s pevnými i měkkými deskami, časopisy, obecní zpravodaje nebo brožury. Vyberte o jaký produkt máte zájem a zašlete nám nezávaznou poptávku.

Pokud nemáte čas čekat, až vám pošleme cenovou nabídku (což trvá zpravidla několik hodin), vyzkoušejte naše možnosti online kalkulací a online objednávek. Tuto možnost nabízíme na serveru www.tisk-online.cz. Nápomocná ruka funguje stoprocentně i v tomto případě – můžete vše provést online, ale my stejně data ručně zkontrolujeme a buď sami přepracujeme, nebo pošleme k opravě, do tisku se tedy nedostanou chybná data.  Pokud je vše v pořádku, je proces stejně rychlý jako plně automatizovaný online systém.

Obecní zpravodaje

Staly se symbolem profesionální prezentace a praktičnosti. Ať už pro vás, nebo pro vaše zaměstnance, své místo si vždy najdou.

Tisk a výroba Kalendářů

Složky zakoupené v papírnictví vašeho klienta zrovna neohromí. Vytiskneme a vyrobíme složky na dokumenty v barvách a s logem vaší firmy.

Tisk a výroba Plakátů

Zde se skrývají všechny méně obvyklé tiskoviny, které vyžadují speciální přístup a výrobní technologie. Vaše kreativita nás rozhodně nezastaví.

Tisk a výroba Brožur

Staly se symbolem profesionální prezentace a praktičnosti. Ať už pro vás, nebo pro vaše zaměstnance, své místo si vždy najdou.

Tisk a výroba Vizitek

Vizitky na 100 způsobů. Vybírejte různé povrchové úpravy včetně parciálního laku. Originalitě meze nekladem.

Co vám Reprotisk nabízí

Známe velice dobře zákon o veřejných zakázkách. Jsme pouze pro transparentnost a nediskriminace, pokud ale vaše zadávací dokumentace na tisk obsahuje jakoukoliv chybu, rádi vás na to upozorníme a ušetříme vám tak čas nutným pro nové vyhlášení zakázky.

Doručování tiskovin přizpůsobujeme otevíracím hodinám úřadu.

S tiskem pro obce a další samosprávu a státní správu máme bohaté zkušenosti, nápady rádi sdílíme napříč úřady.

Přístup k zákazníkům

Zakládáme si na lidském přístupu, vstřícných osobních konzultacích, stoprocentní spolehlivosti v dodržování smluvených termínů a ručíme vysokou kvalitou zhotovení. 

Technické možnosti tisku

Co nám píší úřady

Kontaktujte nás
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>