Tisk pro Vzdělávací instituce

Tiskneme téměř 30 let. Ověřte si naše kvality osobně.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Nabízíme tiskové služby základním školám, středním školám, ale i univerzitám, a ti se na nás stále obrací, protože ví, že se na nás mohou spolehnout. Dodržujeme smluvené termíny a ručíme vysokou kvalitou. Mezi naše zákazníky patří České vysoké učení technické v Praze, Mendelova univerzita v Brně, Univerzita Palackého v Olomouci, Ostravská univerzita nebo také Janáčkova akademie múzických umění. Mezi často žádané tiskoviny patří školní ročenky, odborné publikace, prezentační papírové složky s logem konkrétní vzdělávací instituce. Ale bývají to třeba také kalendáře.

Tisk a výroba Brožur

Chystáte se tisknout školní ročenky, studentské indexy, nebo školní časopis? A co takhle pracovní sešity a skripta? Brožury jsou jasná volba!

Tisk knih a jiných publikací

Diplomové práce potřebují pořádnou vazbu, nemyslíte? A co teprve odborné publikace? Ve spolupráci s univerzitami jsme jich už několik vyslali do světa.

Tisk a výroba složek

Vysvědčení, vysokoškolské diplomy a spousta dalších dokumentů, které vám složky umožňují uchovávat bezpečně a předávat je důstojně.

Co vám Reprotisk nabízí

Hledáte spolehlivou tiskárnu s aktivním přístupem, která vám stihne tiskoviny doručit ještě před začátkem nového školního roku či semestru? Pak jste tu správně. Smluvní termíny striktně dodržujeme a nejsme jen pasivními účastníky. Pomůžeme dostat vaši vizi až do úspěšného finále. Nabízíme možnosti profesionálního grafického zpracování, kompletní výrobu, dopravu i distribuci. Rádi se s vámi setkáme přímo u nás v tiskárně a za vaší osobní asistence provedeme kompletní korekturu plánované publikace. Celý proces probíhá za neustálého kontaktu s vámi, ať už je to kontakt osobní, nebo elektronický. V případě, že máte tisková data už k dispozici, jsme ochotni vašemu grafikovi pomoci s jejich přípravou do ideální podoby pro zvolené tiskařské zařízení.

Máme dlouholeté zkušenosti s EU projekty a dotačními projekty Ministerstva školství. A to nejen v oblasti tisku, umíme poradit i v oblasti vhodných dotačních kanálů. Víme, jak správně plnit povinnou publicitu projektu, nebo jaké náležitosti musí splňovat účetní doklad. Známe pravidla archivace i možnosti finanční kontroly.

Přístup k zákazníkům

Jsme rodinná tiskárna a podle toho také přistupujeme k našim zákazníkům. Zakládáme si na lidském přístupu, vstřícných osobních konzultacích, stoprocentní spolehlivosti v dodržování smluvených termínů a ručíme vysokou kvalitou zhotovení. Máme bohaté zkušenosti ve spolupráci se základními a středními školami, autory učebnic i pracovních sešitů a univerzitami. Každá z institucí je v něčem jiná, ale nám jdou na výbornou všechny.

Technické možnosti tisku

Naše tiskoviny se vyznačují vysokou kvalitou, té dosahujeme díky bohatým zkušenostem našich zaměstnanců a prací na kvalitních strojích. Na některých službách spolupracujeme s dlouhodobými partnery.
Náš ofsetový stroj s Certifikátem procesní kalibrace ISO 12647-2:2007 garantuje  kvalitu barevnosti. Kvalita tisku je tedy na špičkové úrovni a zakázky jsou vyhotoveny v krátkých termínech.

Co nám píší učitelé

Kontaktujte nás
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>