Tisk pro Vzdělávací instituce

Tiskneme téměř 30 let. Ověřte si naše kvality osobně.

Zašlete nám nezávaznou poptávku:

Tiskneme knihy s pevnými i měkkými deskami, časopisy, nebo brožury. Vyberte, o jaký produkt máte zájem a zašlete nám nezávaznou poptávku.

Pokud nemáte čas čekat, až vám pošleme cenovou nabídku (což trvá zpravidla několik hodin), vyzkoušejte naše možnosti online kalkulací a online objednávek. Tuto možnost nabízíme na serveru www.tisk-online.cz. Nápomocná ruka funguje stoprocentně i v tomto případě – můžete vše provést online, ale my stejně data ručně zkontrolujeme a buď sami přepracujeme, nebo pošleme k opravě, do tisku se tedy nedostanou chybná data.  Pokud je vše v pořádku, je proces stejně rychlý jako plně automatizovaný online systém.

Tisk a výroba Brožur

Staly se symbolem profesionální prezentace a praktičnosti. Ať už pro vás, nebo pro vaše zaměstnance, své místo si vždy najdou.

Tisk knih a jiných publikací

Složky zakoupené v papírnictví vašeho klienta zrovna neohromí. Vytiskneme a vyrobíme složky na dokumenty v barvách a s logem vaší firmy.

Tisk a výroba složek

Zde se skrývají všechny méně obvyklé tiskoviny, které vyžadují speciální přístup a výrobní technologie. Vaše kreativita nás rozhodně nezastaví.

Co vám Reprotisk nabízí

Hledáte spolehlivou tiskárnu s přístupem rodinného prostředí, která vám stihne veškeré publikace doručit ještě před začátkem nového školního roku či semestru? Pak jste tu správně. Smluvní termíny striktně dodržujeme a zároveň nejsme jen pasivními účastníky celého procesu. Pomůžeme dostat vaši vizi až do úspěšného finále. Nabízíme možnosti profesionálního grafického zpracování, kompletní výrobu, dopravu či distribuci. Rádi poradíme a pomůžeme. Celý proces probíhá za neustálé konzultace s vámi. V případě, že už máte tisková data k dispozici, jsme ochotni vašemu grafikovi pomoci s jejich přípravou do ideální podoby pro zvolené tiskařské zařízení.

Máme dlouholeté zkušenosti s EU projekty a dotačními projekty Ministerstva školství. A to často nejen v oblasti tisku, umíme poradit i v oblasti jiných dotačních kanálů. Víme, jak správně plnit povinnou publicitu projektu, nebo jaké náležitosti musí splňovat účetní doklad. Známe pravidla archivace i možnosti finanční kontroly.

 

Přístup k zákazníkům

Zakládáme si na lidském přístupu, vstřícných osobních konzultacích, stoprocentní spolehlivosti v dodržování smluvených termínů a ručíme vysokou kvalitou zhotovení. Máme bohaté zkušenosti ve spolupráci se základními a středními školami, autory pracovních sešitů i univerzit. Každá je v něčem jiná, ale nám jdou na výbornou všechny.

Technické možnosti tisku

Knihy zhotovujeme s šitou vazbou do měkkých desek (V4), vhodnou pro méně náročné publikace jako jsou různé monografie či skripta. Zdarma jsme ke každé publikaci schopni vytvořit i online verzi pro použití jako online skripta.

Co nám píší učitelé

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>

Provozovatelem stránek REPROTISK.cz je Tiskárna Reprotisk s.r.o. – IČ: 26824353 / DIČ: CZ 268 24 353 – M.R. Štefánika 318/1, 787 01, Šumperk

Informace o provozovateli webu Reprotisk.cz