Tisk a výroba atypických tiskovin

Tiskneme už 30 let. Ověřte si naši odbornost osobně.

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>

Možnost přípravy tiskových dat

Pokud nemáte připraveny grafické podklady, můžete využít služeb našeho zkušeného grafika Ondřeje. O jeho profesionalitě se můžete přesvědčit například zde: www.kotinsky.cz

Naše výrobní možnosti a omezení

Jsme technologicky připraveni a vyškoleni na výrobu téměř všech speciálních produktů. Tiskoviny vám zalaminujeme, vysekáme, zakulatíme rohy. Na speciální případy jako je parciální lak nebo sametové lamino máme spolehlivé dodavatele.

Tisková data

Pokud již máte připravena tisková data, soubor PDF do velikosti 18MB můžete poslat přímo v rámci formuláře, který se vám zobrazí po odeslání poptávky. V případě větších souborů můžete využít některá online úložiště a odkaz ke stažení vložit do poznámky.

Pokud se chcete vyhnout přeposílání dat přes servery třetích stran, můžete data poslat přímo na naše soukromé FTP a upozornit nás na to v poznámce. 

  • ftp.Server: reprotisk.cz
  • Uživatelské jméno: reprohost
  • Heslo: „na vyžádání posíláme emailem“

Příklady atypických tiskovin

Atypické tiskoviny jsou produkty, které vyrábíme a tiskneme čistě podle specifických potřeb zákazníka, za pomocí méně standardních technologií a samozřejmě bez nákladových omezení.

Patří mezi ně pexesa, která se nejčastěji tisknou jako A3, oboustranně barevná a zalaminovaná. Pro poutavější design může mít ohyb v přibližně jedné třetině. Pexeso je většinou určeno dětem, namísto klasického křídového papíru, který je po vystříhání velice ostrý v rozích, doporučujeme spíše ofsetový, kraftový nebo hlazený super bílý papír. U těchto druhu papíru navíc odpadá laminace, což šetří vaše peníze.

Časté jsou také pohledy. Ty mohou být klasické – z jedné strany černý tisk, z druhé barevný, papír pohlednicový a formát A6 nebo DL (podlouhlý). Mohou být ale také speciální s výsekem, parciálním laminem nebo například v reflexních barvách.

Také ve velkém spolupracujeme s textilními firmami, kterým dodáváme handtagy, visačky na trička, obaly na ponožky a další. Navíc čím dál častěji z recyklovaného papíru – snažíme se tak chránit životní prostředí, jak je to jen možné. Tyto tiskoviny mají téměř vždy rozdílný formát, ohyby i barevné provedení. Do poznámky k nezávazné poptávce proto uveďte co nejpodrobnější představu o výsledném produktu.

Velice si vážíme také spolupráce s restauracemi, bary, vinárnami, hospodami a dalšími gastro zařízeními. Tiskneme pro ně nápojové lístky, jídelní lístky a prostírání.

Atypických tiskovin mohou být tisíce a proto zdaleka nemůžeme vyjmenovat všechny. Nezapomeňte proto ve formuláři zmínit co nejpodrobněji vaše požadavky na formát, barevnost, druh papíru, a náklad. Ideálně, když nám předem zavoláte nebo využijete online chat, naši kolegové vám vždy ochotně poradí.