Tisk a výroba vizitek

Tiskneme už 30 let. Ověřte si naši odbornost osobně.

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>

Formát vizitek

Zejména v západní Evropě se nejčastěji používá formát 85 x 55 mm. V Česku je oblíbeným a typickým formátem 90 x 50 mm, ke kterému tiskaři původně přistoupili z ekonomických důvodů, aby co nejlépe využili prostor na archu papíru.

U nás formát cenu vizitky příliš neovlivňuje, naopak vám evropský formát doporučíme, pokud chcete umístit více informací pod sebe. 

Druh papíru

Papírem číslo 1 je u vizitek jednoznačně křída 300 g/m2. Tou nikdy nic nezkazíte. Hitem jsou pak různé kraftové papíry a nově i pauzovací papír.

Počet kusů

Tisknout vizitky se běžně vyplatí od 50 kusů.

Povrchová úprava

Můžete vybírat různé povrchové úpravy včetně kulacení rohů a parciálního laku.

Tisk a výroba vizitek

Nabízíme tisk vizitek ve špičkové kvalitě, za dobrou cenu a přitom s širokými možnostmi personifikace – doplnění QR kódu, sandwichový tisk, parciální lak, kulacení rohů a pokud chcete překvapit originálními rozměry, tak směle do toho. Můžete si také vybírat z množství variant papírů. Od křídového 300 gr, přes speciální vizitkové papíry, až po ty s ražbou či třeba aktuálně populární pauzovací papír.

Výsledná cena se odvíjí od celkového množství vizitek, ne od počtu variant. Proto je cena za 1 vizitku tištěné v 500 kusech stejná, jako cena za 5 různých vizitek po 100 kusech.

V případě, že si s vyplněním některého pole v poptávkovém formuláři nejste jistí, zatrhněte zde možnost „nechám si poradit„. My vám při následující komunikaci pomůžeme s výběrem nejvíce vhodné varianty a zároveň pro vás připravíme více cenových kalkulací. S vyplněním formuláře vám také mohou pomoci následující odstavce: