Tisk pro firmy a podnikatele

Tiskneme téměř 30 let. Ověřte si naše kvality osobně.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Tiskneme letáky, složky na vaše dokumenty, firemní časopisy nebo kalendáře, časopisy, brožury. To vše při 100% zachování požadovaných barevností. Vyberte, o jaký produkt, nebo produkty máte zájem a zašlete nám nezávaznou poptávku. Pokud ve výběru nenajdete to, co hledáte, podívejte se na výběr všech tiskovin, které nabízíme, s více specifickými požadavky vyzkoušejte atypické tiskoviny

Pokud nemáte čas čekat, až vám pošleme cenovou nabídku (což trvá zpravidla několik hodin), vyzkoušejte naše možnosti online kalkulací a online objednávek. Tuto možnost nabízíme na serveru www.tisk-online.cz. Nápomocná ruka funguje stoprocentně i v tomto případě – můžete vše provést online, ale my stejně data ručně zkontrolujeme a buď sami přepracujeme, nebo pošleme k opravě, do tisku se tedy nedostanou chybná data.  Pokud je vše v pořádku, je proces stejně rychlý jako plně automatizovaný online systém.

Tisk a výroba Brožur

Staly se symbolem profesionální prezentace a praktičnosti. Představte klientům vaše produkty a vaše služby lépe než to dělají ostatní.

Tisk a výroba Složek

Prezentujte se profesionálně. Nechte si natisknout složky na dokumenty ve vašich firemních barvách a s vaším logem. Vaší kreativitě meze nekladem.

Tisk a výroba vizitek

Existuje vůbec podnikatel, který vizitky nepotřebuje? Vybírejte různé povrchové úpravy včetně parciálního laku. Originalitě meze nekladem.

Tisk a výroba Letáků

Jejich praktičnost ještě žádná z moderních forem reklamy nenahradila. Tiskneme klasické i skládané letáky ve všech dostupných formátech.

Tisk a výroba kalendářů

Obdarujte vaše klienty, nebo zaměstnance krásným firemním kalendářem. Uděláte dojem a budete se jim připomínat každý den.

Etikety a samolepky

Složky zakoupené v papírnictví vašeho klienta zrovna neohromí. Vytiskneme a vyrobíme složky na dokumenty ve vašich barvách a s logem vaší firmy.

Naše Tiskové služby - Reprotisk s.r.o

Hledáte spolehlivou tiskárnu, která vás nenechá na holičkách? Nejsme jen pasivními účastníky tiskařského procesu. Pomůžeme vám dostat vaši vizi až do úspěšného finále. Kromě tisku nabízíme další služby včetně vytvoření firemní grafické identity, nového loga, vizualizaci všech grafických produktů. Nabízíme možnosti profesionálního grafického zpracování, kompletní výrobu, dopravu či distribuci.

Celý proces probíhá za neustálé komunikace s vámi. V případě, že už máte tisková data k dispozici, jsme ochotni vašemu grafikovi pomoci s jejich přípravou do ideální podoby pro zvolené tiskařské zařízení. Pokud nemáte, nabízíme kompletní služby včetně vytvoření firemní grafické identity, nového loga, vizualizaci všech grafických produktů, digitální i tiskovou grafiku.

Vše od kalkulace, platby, až po nahrání dat a potvrzení objednávky lze společně řešit online. Vaší osobní návštěvě se ovšem nebráníme a rádi vás přivítáme i u nás, ukážeme výrobu a vaši poptávku společně prokonzultujeme. Každá naše zakázka má přiděleného pracovníka pro všechny fáze výroby a komunikace s klienty. Vždy tak víte, na koho se obrátit a řešit s ním vaše objednávky.

Přístup k zákazníkům

Zakládáme si na lidském přístupu, vstřícných osobních konzultacích, stoprocentní spolehlivosti v dodržování smluvených termínů a ručíme vysokou kvalitou zhotovení. S námi se tak vyhnete zbytečným komplikacím, které by vaši zakázku prodražili, nebo vás připravili o drahocenný čas.

Technické možnosti tisku

Tiskneme ofsetově i digitálně, tedy kusové i statisícové zakázky. Jsme kvalitně vybaveni pro následné knihařské zpracování, předáváme tedy vždy kompletní hotový produkt, pokud si zrovna nepřejete polotovar. Váš produkt umíme personalizovat, opatřit ochrannými prvky proti zneužití či zušlechtit tak, aby nad konkurencí vyčníval.

Naši úžasní klienti

Kontaktujte nás
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>