Tisk a výroba plakátů

Tiskneme už 30 let. Ověřte si naši odbornost osobně.

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>

Formát plakátu

Nejčastější formát pro plakát je A3 a A2, ať už plakáty pověsíte na městské výlepové plochy nebo za vitrínu svého obchodu.

Druh papíru

Nejčastěji tiskneme na křídu o gramáži 135 g/m².

Barevnost

Černobílý tisk doporučujeme, jen pokud jde opravdu o „velkou grafickou fajnofku“, ke které se černá a šedá hodí. Jinak s barevným plakátem vždy uspějete více.

Plakáty a jiné tiskoviny

Potřebujete vytisknout jen plakáty nebo celé spektrum výrobků tak, aby měly stejnou kvalitu a především barevnost? Obojí je u nás možné. Některé větší formáty plakátů sice kooperujeme, za kvalitu a soulad barev ale ručíme vlastní hlavou. Kombinace pár kusů vizitek, stovek plakátů a 50 ks propagačních brožurek u nás vyjde nejlevněji, protože jsme menší tiskárna s dlouhým seznamem kvalitních dodavatelů tam, kde je to potřeba.

Nerozlišujte, jestli plakát přijde ven nebo dovnitř. Za povrchové úpravy, tisk na PVC atp. byste zbytečně připláceli. Levněji vyjde, pokud si plakátů necháte více a pravidelně je na výlepové ploše přelepujete. Barvy tak zůstávají stále nové a plakát přitahuje pozornost i po měsících.

Stačí nám zaslat předběžnou poptávku a přesvědčíte se sami. Pokud ve formuláři nenaleznete něco, co poptáváte, uveďte to do poznámky a obdržíte od nás přesně tu cenovou nabídku, kterou si přejete dostat.

V případě, že si s vyplněním některého pole v poptávkovém formuláři nejste jistí, zatrhněte možnost „nechám si poradit„. My vám při následující komunikaci pomůžeme s výběrem nejvíce vhodné varianty a zároveň pro vás připravíme více cenových kalkulací. S vyplněním formuláře vám také mohou pomoci následující odstavce: