Tisk a výroba prezentačních složek

Tiskneme už 30 let. Ověřte si naši odbornost osobně.

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>

Formát složek

Vyberte formát papíru, pro který se složky budou nejčastěji používat. I pro papíry A4 můžete ale vybrat složky ve formátu A5 – papír se v nich ohne, složky jsou levnější, originálnější a zejména majitelky menších kabelek tuto vaši nápaditost velmi ocení!

Barevnost

Myslíme si, že vnitřní stranu není potřeba potiskovat, pakliže nemáte nějaké důležité obecně platné informace, které na složkách chcete mít.

Druh papíru

Vybrali jsme za vás nejčastěji používaný. Přidáváme i lamino z vnější strany, složky tedy budou velice pevné a vám i vašim zákazníků vydrží opravdu dlouho.

Počet kusů

Pokud zvažujete tisk jen 50, 100 ks, určitě doporučujeme složky bez klop. Klopy jsou náročnější na výrobu a vyplatí se kvůli tomu až od 200 a více kusů.

Prezentační složky

Vylepšete svoje dokumenty vložením do individuálně navržených desek. Vaše logo, firemní barvy a náš grafický návrh na míru ušitý pro vás. Ideální pro vaše dokumenty, smlouvy, firemní prezentace. Složky jsou obvykle zhotovovány s klopou na pravé a spodní straně, ve spodní klopě výřez na vložení vizitky. Možné je ale také vyrobit jednoduché složky bez klop. Papír pro tisk se používá kvalitní křídový, s povrchovou úpravou lamino lesk nebo mat, popř. v kombinaci s parciálním lakem. Pokud některé z možností nenajdete ve formuláři, tak je uveďte do poznámky. 

V případě, že si s vyplněním některého pole v poptávkovém formuláři nejste jistí, zatrhněte zde možnost „nechám si poradit„. My vám při následující komunikaci pomůžeme s výběrem nejvíce vhodné varianty a zároveň pro vás připravíme více cenových kalkulací. S vyplněním formuláře vám také mohou pomoci následující odstavce: