Tisk pro reklamní agentury

Tiskneme už 30 let. Ověřte si naše kvality osobně.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Tiskneme časopisy, brožury, letáky, handtagy, složky, pexesa a v podstatě vše, co velké reklamní agentury zajímá. To vše při zachování Vyberte, o jaký produkt máte zájem a zašlete nám nezávaznou poptávku.

Pokud nemáte čas čekat, až vám pošleme cenovou nabídku (což trvá zpravidla několik hodin), vyzkoušejte naše možnosti online kalkulací a online objednávek. Tuto možnost nabízíme na serveru www.tisk-online.cz

Nápomocná ruka funguje stoprocentně i v tomto případě – můžete vše provést online, ale my stejně data ručně zkontrolujeme a buď sami přepracujeme, nebo pošleme k opravě, do tisku se tedy nedostanou chybná data.  Pokud je vše v pořádku, je proces stejně rychlý jako plně automatizovaný online systém.

Brožury a časopisy

Časopisy, brožury, kroniky, katalogy, zpravodaje, občasníky, měsíčníky. To vše jsou tiskoviny spadající do této kategorie.

Tisk a výroba Složek

Vytiskneme a vyrobíme kvalitní papírové složky na dokumenty v barvách a s logem vašeho klienta. Podpoříte tak jeho profesionální prezentaci.

Tisk a výroba Vizitek

Neodmyslitelnou součástí profesionální prezentace jsou vizitky. Jejich nespornou výhodou je, že se v peněžence nikdy neztratí.

Samolepky a etikety

Samolepky pro vaši propagaci a etikety na vaše produkty. Nabízíme nepřeberné množství tvarů a barev.

Výroba atypických tiskovin

Zde se skrývají všechny méně obvyklé tiskoviny, které vyžadují speciální přístup a výrobní technologie. Vaše kreativita nás rozhodně nezastaví.

Tisk a výroba Letáků

Není zrovna nutné, strkat je po tisících do schránek. Vaši klienti jimi mohou obdarovat své zákazníky a udržet se tak v jejich povědomí.

Co agenturám Reprotisk nabízí

Jako reklamní agentura jste zvyklí na pevně nastavenou spolupráci s tiskárnou. Víte, co chcete, ale zároveň vaši grafici dobře ví, že návrh na monitoru může ve skutečnosti vypadat jinak, a že je vždy lepší probrat technickou proveditelnost a očekávaný efekt s tiskárnou ještě při přípravě dat. Většinou máte své 3, 4 ověřené tiskárny, které obesíláte s konkrétní cenovou poptávkou a tu nejlevnější si vybíráte.

Jako ve všech oborech i zde se ale stává, že jedna z vámi předvybraných tiskáren začne dlouhodoběji pokulhávat nebo výrazně zvedne ceny svých služeb. V této chvíli se neváhejte obrátit na nás. Jsme zkušení dodavatelé tiskových služeb pro reklamní i mediální agentury. Na začátku vám ukážeme, co vše umíme, rádi vás provedeme i po našich prostorách. Vysvětlíme vám, co vše umíme sami a na co máme dlouhodobé partnery – téměř vždy jsme schopni dodat vám kompletní produkt.

Samozřejmostí je nastavení individuálních cen pro vaší agenturu. Víme, že tlak na cenu od koncových zákazníků je veliký, stejně jako konkurence ostatních tiskáren a agentur.

Přístup ke klientům

Pokud se rozhodnete zařadit nás mezi předvybrané tiskárny, můžete se těšit na pružnou a flexibilní komunikaci. Cenové nabídky posíláme ten samý den, v případě potřeby i obratem. O stavu vaší zakázky vás průběžně informujeme. Před samotnou expedicí posíláme kontakt na přepravní službu, číslo zásilky a všechny potřebné informace k tomu, aby doručování proběhlo vždy hladce.

Máme vám toho opravdu hodně co nabídnout. Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, nebudete litovat.

Reference

Kontaktujte nás
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>