Tisk pro nakladatele a autory

Tiskneme už 30 let. Ověřte si naše kvality osobně.

Co vám Reprotisk nabízí

Hledáte spolehlivou a kvalitní tiskárnu s lidským přístupem? Pak jste tu správně! Nejsme jen pasivními účastníky, jsme vám vždy při ruce, ochotní pomoci a poradit. Od nakladatelů a autorů, kteří k nám přicházejí od konkurence, někdy slýcháváme, že je běžnou praxí, když jim tiskárny naslibují nereálné termíny a knihy pro ně nestíhají tisknout včas. Jako průměrný autor nebo nakladatel jste pro ně jen malou rybkou v hlubokém oceánu. Vaše zakázky často začínají realizovat až v době, kdy na vás tlačí naštvaný distributor nebo přispěvatelé z crowdfundingových platforem. Znáte to také? S námi s Reprotiskem, se do takové situace nedostanete. My zákazníky na malé ani velké nedělíme a malonákladové zakázky nediskriminujeme před těmi velkými. 

Přístup k zákazníkům

Zakládáme si na lidském přístupu, osobních konzultacích, stoprocentní spolehlivosti v dodržování smluvených termínů a ručíme vysokou kvalitou zhotovení. S námi se tak vyhnete zbytečným komplikacím, které by vaši zakázku prodražili, nebo vás připravili o čas. I pro nás je úspěch vašeho prodeje důležitý. Proto rádi pomůžeme s propagací vaší publikace na našich sociálních sítích a webových stránkách.

Technické možnosti tisku

Knihy zhotovujeme s pevnou šitou vazbou do měkkých desek (V4), vhodnou pro méně náročné publikace jako jsou různé monografie či skripta. Nebo knihy tištěné na křídovém papíru s pevnými deskami (V8) a pevnou vazbou šitou nití, které jsou vhodné pro náročné obrazové publikace i beletrii s předpokládanou dlouhou dobou životnosti. Samozřejmostí je i stále oblíbený a levný paperback (V2).

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Tiskneme knihy s pevnými i měkkými deskami, časopisy, nebo brožury. Vyberte, o jaký produkt máte zájem a zašlete nám nezávaznou poptávku.

Pokud nemáte čas čekat, až vám pošleme cenovou nabídku (což trvá zpravidla několik hodin), vyzkoušejte naši online kalkulaci a online objednávku tisku knihy. Tuto možnost nabízíme na serveru www.tisk-online.cz

Knihy s pevnou vazbou

Nabízíme malonákladový i velkonákládový tisk knih s pevnou vazbou. Vybírat můžete mezi pevnými deskami, nebo měkkými deskami.

Knihy s měkkou vazbou

Tisk knih s lepenou vazbou V2 je levný a spíše vhodný pro méně náročné publikace, u kterých neočekáváme mnohaletou životnost.

Brožury a časopisy

Časopisy, brožury, kroniky, katalogy, zpravodaje, občasníky, měsíčníky. To vše jsou tiskoviny spadající do této kategorie.

Tipy pro nakladatate a autory

Nejsme sice zrovna spisovatelé, ale snažíme se jednou za čas také něco vytvořit. Na našem blogu vydáváme články, které mohou pomoci začínajícím i zkušeným autorům s vydáním vlastní knihy. Jedním z nich je oblíbený článek: Jak na malonákladový tisk knih ve 4 krocích.

Knihy tiskneme pro

Kontaktujte nás
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>