Tisk a výroba samolepek

Tiskneme už 30 let. Ověřte si naši odbornost osobně.

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>

Výrobní technologie

O vašem návrhu jsme připraveni zdarma diskutovat. Navrhneme vám co nejvhodnější velikost (pokud může být alespoň trochu variabilní) tak, abychom využili co nejvíce prostoru na archu. Probereme možný náklad, a to zejména u vysekaných samolepek, aby se vám jejich výroba vyplatila.

A co více! Umíme i násek, to znamená, že arch se samolepkami může být na nelepící straně potisknut, takže slouží i jako propagační materiál. Samolepky z druhé strany se odlepí, ale potištěná první strana zůstává. Ta může být i zalaminovaná, s parciálním či jiným lakem, možnostem se meze nekladou!

Samolepky jako vaše reklama pro vnitřní i venkovní použití, označení vašich výrobků nebo do vaší kanceláře. Nekonečné množství tvarů, barev a provedení. Dodáváme buď nařezané na formát se splitem na zadní straně pro snažší oddělení podkladového papíru nebo na předsekaných arších, kde si jednotlivé etikety odlupujete.

S ohledem na množství variant samolepek konkretizujte svůj požadavek níže do poznámky, můžete také připojit obrázek/fotografii vaší představy. My vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku. Nezapomeňte zejména zmínit vaše požadavky na formát, barevnost, druh papíru, náklad, jestli si přejete nějaký výsek a grafické zpracování.