Více o naší tiskárně

Tiskneme už od roku 1991. Ověřte si naši odbornost osobně.

Radka Kotinská

obchodní manažer

Poradím Vám, jak zpracovat tisková data, pomohu vám s výběrem vhodných a oblíbených tiskových materiálů. Následně se postarám o hladký průběh celého procesu výroby a komunikace s Vámi. Budu vám k dispozici po celou dobu, od zpracování poptávky až po finální předání.

Jiří Kotinský

manažer výroby

Vaše tisková data osobně zkontroluju a budu dohlížet na to, aby tisk Vaší zakázky probíhal podle našich přísných norem, byla tak zachována maximální barevná přesnost a kvalita. Postarám se také o ekonomické naplánování tisku. Nestane se tak, že zaplatíte víc, než by bylo nutné.

Jiří Kotinský - Tiskárna Šumperk | Reprotisk.cz

JIŘÍ kotinský

30 let zkušeností s tiskem dnes předávám nové generaci, dále ale držím ochrannou ruku nad kvalitou a spolehlivostí firmy, kterou jsem vybudoval.

Radka Kotinská - Tiskárna Šumperk | Reprotisk.cz

radka kotinská

Kombinace zkušeností mých rodičů a svěžích nápadů od nás, třetí generace, pomáhá firmě nabízet i nadále to nejlepší, co umí.

Ilona Kotinská - Tiskárna Šumperk | Reprotisk.cz

ILONA kotinská

Firma je naše třetí dítě, obrovský kus našeho života, bez kterého si to dnes už nedokážu představit.

Ondřej Kotinský - Tiskárna Šumperk | Reprotisk.cz

Ondřej kotinský

Když je potřeba něco obléknout do nového grafického kabátu, jsem po ruce.

Rodinná tiskárna ze Šumperka

Naše rodina byla vždy vedena k poctivé práci, slušnému jednání a spolehlivosti. Dnes se na chodu firmy podílíme společně a kvality naší firmy stojí právě na těchto hodnotách. Od založení tiskárny v Šumperku uplynulo 30 let a pracuje v ní už třetí generace rodiny Kotinských. Najdete nás v Šumperku, ale úspěšně působíme po celé republice.

Po celou dobu zůstává hlavním krédem Reprotisku, že naše tiskárna je zároveň i vaše tiskárna. Jsme společností postavenou na referencích, za kterou stojí mnoho důkazů kvalitně odvedené práce, zásadně vždy v čas odevzdané. Nenajdete nás na billboardech ani v časopisech, ale i přesto tiskneme pro ministerstva, Transparency International, Národní muzeum, JAMU či třeba Woox. Přesvědčte se v sekci Reference.

Výrobní technologie

Máme profesionální grafický software, vypracovanou tiskařskou technologii a tým schopných grafiků, takže čekáním na lom textu a podklady se u nás nezdržíte. Data vám zdarma zkontrolujeme a okamžitě je nachystáme do tisku. Máme digitální i ofsetovou tiskárnu, pomůžeme Vám tedy vybrat tu variantu, která pro Vás bude ekonomičtější.

Také disponujeme potřebným knihařským vybavením. Zajistíme vše od vizitek, samolepek pro potravinářské využití, etiket s eurovýsekem, brožur a katalogů, kalendářů až po knihy. Ukázky naší práce naleznete v sekci Produkty.

Naše tiskoviny se vyznačují vysokou kvalitou, té dosahujeme díky bohatým zkušenostem našich zaměstnanců a prací na kvalitních tiskařským strojích. Na službách, u kterých nedisponujeme potřebným zařízením, spolupracujeme s dlouhodobými partnery.

Náš ofsetový stroj s Certifikátem procesní kalibrace dle normy ISO 12647-2:2007 garantuje  kvalitu barevnosti. Kvalita tisku je tedy na špičkové úrovni a zakázky jsou vyhotoveny v krátkých termínech.

Historie Reprotisku

Na začátku byla odvaha dvou lidí podobná té, kterou si po roce 1989 vyzkoušelo mnoho Čechů, Moravanů a Slováků – odvaha založit si podnik a začít pracovat na vlastní pěst. Slavomír Kučera a Jiří Kotinský spolu založili společnost Grafotyp s.r.o. v roce 1990. Po odlišném názoru na další rozvoj firmy se cesty dvou odvážných rozdělili a v Šumperku tak vzniká nová tiskárna – Reprotisk s.r.o. Nejprve jen jako DTP studio na sazbu a grafiku, poptávka klientů ale přiměla pana Kotinského pustit se i do samotného tisku. S paní Kotinskou Začínali s 1 PC, stolní tiskárnou a skenerem.

Prvním vyloženě tiskovým strojem byla malá jednobarvová tiskárna, uměla jen formát A4. Tisklo se pomalu, nepřesně a jednobarevně. Když měl být letáček dvoubarevný, musel papír projít tiskárnou dvakrát. Nebyly žádné značky, žádné nakladače, takže tiskárnu nezajímalo, že 1. barva je na papíru umístěna jinde než ta druhá. Netřeba dodávat, že zákazníci nebyli vždy úplně spokojeni, kvalita nebyla kdovíjak valná.

Po přestěhování do většího domu za poštou v roce 1992 pořídil Reprotisk stroj ve formátu B3, kterým se vychytaly všechny mouchy, vyjma barevnosti. Tak po 5 letech přišel dvoubarvový (původní český nahradila nepřekonatelná německá kvalita, které se Reprotisk drží dodnes) a bylo na dvacet let vyhráno. Až v roce 2018 přišel čas na další změnu, to už v současných prostorách v centru města, takže tato investice se opravdu vyplatila. Aktuálně tiskne Reprotisk na Heidelberg Speedmasteru 4-P.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>