Tisk a výroba kalendářů

Tiskneme už 30 let. Ověřte si odbornost Reprotisku osobně.

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>

Formát kalendáře

Výběr formátu stolního kalendáře stojí na vámi použitých fotografiích. Nejuniverzálnější je pak A5. U nástěnného kalendáře je vždy podstatná kvalita fotek. Čím větší formát, tím větší efekt. Pokud je ale kvalita vašich fotografií nedostatečná, doporučujeme zůstat u velikosti A4 max.

Tisk kalendářů A3 a B3

Formáty kalendářů A3 a především B3 volte ve chvíli, kdy budete tisknout 200 a více kusů, při menším počtu se tisk nevyplatí.

Barevnost

Barevnou variantu si vyberte vždy, pokud není černobílá součástí vašeho plánu. Jednostranný tisk standardně u nástěnného kalendáře, oboustranný u stolního.

Druh papíru

Ofsetový papír si vyberte, pokud si přejete, aby se do kalendáře dalo psát a malovat pastelkami (varianta vhodná pro děti, třeba jako omalovánka), v opačném případě doporučujeme vždy křídový papír. Jednoduše proto, že fotografie na něm vypadají vždy lépe.

Stolní a nástěnné kalendáře

Co si takhle nechat vyrobit vlastní kalendář. Jedná se o praktický a s naší pomocí i esteticky zdařilý dárek. Jednoduše – s kalendářem uděláte parádu vždy, když si ho necháte navrhnout od našeho šikovného grafika a vytisknout na našich profesionálních strojích. Jako firma máte jistě zajímavé zaměstnance nebo dodavatele, jejichž krátké medailonky spolu s profesionálními fotografiemi vytvoří originální dárek, jenž zároveň prohloubí vaše PR a zajistí, že na vás obdarovaný zákazník jen tak nezapomene. 

Takový rodinný kalendář z vlastních fotek je také hezký dárek, výroba nenabourá váš rozpočet a potěší opravdu každou generaci. Stačí vybrat ty nejhezčí fotky z vašeho alba a zbytek už můžete nechat jen na nás.

Jste neziskovka, která by ráda vybrala peníze na svůj další provoz nebo finančně pomohla konkrétním lidem? Pomůžeme vám vytvořit kalendář, co se bude nejen snadno prodávat, ale také špičkově prezentovat vaši organizaci. Pokud v Reprotisku vycítíme, že můžeme pomoci dobré věci, tak kalendář budeme velmi rádi propagovat na našich sociálních sítích a webových stránkách. 

Pokud něčemu rozumíme opravdu hodně, tak jsou to kalendáře pro obce. Vyrábíme je pro mnoho samospráv v celé zemi a v drtivé většině případů se na nás s tiskem kalendáře starostové obracejí i v příštích letech, protože jsou jednoduše spokojení. Přidejte se také, věříme že nebudete litovat!

Nabízíme vám kompletní přípravu včetně nafocení profesionálních fotografií, grafických prací, sazby textu, tisku, povrchové úpravy a zavěšení kalendáře do spirály.