Tiskové služby Uničov

Tiskneme už 30 let. Ověřte si naši odbornost osobně.

Hledáte kvalitní a spolehlivou tiskárnu s lidským přístupem? Pak jste tu správně! Nejsme jen pasivními účastníky, jsme vám vždy při ruce, ochotní pomoci a poradit. Jsme rodinná tiskárna ze Šumperka, ale i u Vás v Uničově nabízíme profesionální tiskové služby pro jednotlivce, firmy, nakladatele, neziskové organizace, agentury, obce a vzdělávací instituce.

Mezi naše lokální zákazníky patří grafický designér Přemysl Horák nebo firma Steel solutions a.s.

Naše moderní ofsetová tiskárna Heidelberg s certifikátem procesní kalibrace garantuje špičkovou kvalitu, umožňuje nám dosahovat rychlého a levného tisku. To i v případě malonákladových zakázek, které pokrýváme kvalitním digitálním tiskem.

Tisk pro firmy a podnikatele

Nezáleží jestli máte velkou firmu, nebo jste živnostníkem na volné noze? Pozdvihněte s námi vaše podnikání.

Tisk pro nakladatele a autory | Reprotisk.cz

Tisk pro nakladatele a autory

Hledáte spolehlivého a finančně dostupného tiskaře? Pojistěte se s námi a doručujte distributorům knihy v čas.

Tisk pro nezisk. organizace

Jste jedním s pilířů naší společnosti. Proto se snažíme vyjít vám vždy vstříc. I kdybych měli dělat dlouhé přesčasy.

Tisk pro reklamní agentury | Reprotisk.cz

Tisk pro reklamní agentury

Když chce agentura na tisku ušetřit, tak osloví specializovanou tiskárnu. Pokud chce ušetřit ještě víc , tak osloví nás.

Tisk pro obce a jiné úřady

Plánujete tisknout obecní zpravodaj? Potřebujete plakáty na plánovanou kulturní událost? Jste tu správně.

Tisk pro vzdělávací instituce | Reprotisk.cz

Tisk pro vzdělávací instituce

Od klasických ročenek až po tisk odborných publikací. Nabízíme širokou škálu služeb, které jistě uplatníte.

Komunikace, kontrola a doprava do Uničova

Nabízíme Vám nezávaznou telefonickou konzultaci, také nás můžete zastihnout zde v online chatu, nebo nám odeslat zprávu na email. Možné jsou jakékoliv další formy moderní komunikace. Rádi se přizpůsobíme.

Vaše osobní návštěva a kontrola výstupu ještě před zahájením tisku je samozřejmě vždy možná. A také Vás v naší tiskárně rádi přivítáme. Zároveň vám ale nabízíme možnost fyzického zaslání vzorového nátisk, za jehož barevnou shodu s finálním výstupem Vám ručíme vlastními životy. A hlavně teda certifikátem, který shodu zaručuje. Nátisk si tak můžete zkontrolovat v pohodlí vaší kanceláře a dát nám vědět, jestli jste s výstupem tiskárny spokojeni.

Dokončenou zakázku k vám do Uničova dopravíme do druhého dne od vyhotovení. Spolupracujeme se spolehlivými dopravci, často ale také doručujeme tiskoviny sami, abychom se osobně ujistili, že jste s výsledkem spokojeni. Pokud není možné dokončenou zakázku doručit osobně, tak se o vaší spokojenosti ubezpečíme telefonicky.

Zdroj úvodní fotografie: Evahlozl – vlastní dílo @: CC BY-SA 3.0 (Upraveno)

Naši klienti

Online objednávky

Máte připravena tisková data? Nechce se vám čekat, až vám pošleme cenovou nabídku? Vyzkoušejte naši online kalkulaci a online objednávku tisku. Tuto možnost nabízíme na webových stránkách:  www.tisk-online.cz

Profesionální grafické služby

Pokud nemáte připraveny grafické podklady, můžete využít služeb našeho zkušeného grafika Ondřeje. Jeho práce je nápaditá a čistá. Přesvědčit se můžete zde: www.kotinsky.cz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>