Facebook
Twitter
LinkedIn

Letos pomáháme Horské službě – Jeseníky. Bez vás to ale nepůjde!

Dlouho jsme vybírali, komu letos nabídneme dobročinný tisk kalendářů, je to už taková naše tradice. Loni jsme například podpořili zábřežský útulek. Takže když na nás při dlouhém bádání na Facebooku vyskočil příspěvek Horské služby, hned bylo jasno. Našli jsme přesně tu lidsky smysluplnou organizaci, které by se naše pomoc mohla určitě hodit.

Zkontaktovali jsme členy Horské služby – oblast Jeseníky. Vyrazili za nimi na jejich stanici do Kout nad Desnou a tam se na všem domluvili. Měli jsme necelých 14 dní na to, abychom kalendáře navrhli, vytiskli a stihli je tak začít nabízet na Dni s Horskou službou, kde jsme si dokonce otevřeli vlastní stánek. Fotografie do kalendáře nám poskytla přímo Horská služba. Jejich autorem je rodák ze Šumperka, fotograf Jirka Hejtmánek (fotografující záchranář) a fotograf Ondřej Šimka.

Kalendáře jsme vytiskli na naše náklady a veškerý výtěžek z jejich prodeje věnujeme místním horským záchranářům na dovybavení jejich technického zázemí. Pro velký zájem jsme se rozhodli, že vám kalendáře budeme nabízet také online.

Kde si můžete kalendář zakoupit osobně

Jak si zakoupit kalendář online?

Stačí, když vyplníte formulář níže, my se vám ozveme a kalendář pošleme přímo na vámi zvolenou adresu.

Podpořte Horskou službu. Kupte si její kalendář.

Cena jednoho kalendáře: 300 Kč ; Cena za dopravu: 150 Kč ; Ceny jsou finální (včetně DPH)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Odebírejte aktuality
Doporučujeme