Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Tiskneme kalendáře na podporu zábřežského útulku

Jeden dobrý skutek si pro letošní rok můžeme odškrtnout. Kdo byl někdy u nás v tiskárně, tak dobře ví, že jsme vášniví pejskaři, i proto jsme si za maskota zvolili právě našeho Kubu. Ze stejného důvodu jsme také oslovili Psí útulek Zábřeh s nabídkou tisku kalendářů, které útulku pomohou s financováním.

Ve spolupráci s provozovatelem útulku jsme právě dokončili podobu našeho prvního kalendáře a máme z toho opravdovou radost. Bez práce šikovných dobrovolnic, Terezy Kaňové a Kateřiny Reichlové, které pejsky nafotili, bychom se ale také neobešli.

Kalendář pro rok 2022 je převážně složen z pejsků, kteří byli už úspěšně adoptovaní. Doufáme, že bude o kalendáře zájem a síly společně spojíme i v příštích letech.

Kde si můžete kalendář zakoupit?

  • Už 12.9. od 12:00 hodin se naskytne první příležitost k nákupu kalendářů. Na Šumperském Hafanovi v areálu Pavlínina dvora v Šumperku budou mít svůj stánek také zaměstnanci zábřežského útulku a budou se na vás těšit.
  • 18.9. ZÁBŘEŽSKÝ KULTURNÍ JARMARK
  • Přímo v útulku – recepce EKO servis (možnost zaslat poštou)
  • Papírnictví Minipap – Zábřeh

Odebírejte aktuality na váš email

Budeme vám vždy a zavčas posílat informace o zvýhodněných nabídkách, nebo také o významném dění z prostředí naší tiskárny.