Facebook
Twitter
LinkedIn

I letos tiskneme pro psí útulek a Policii ČR. Co vše přináší tiskařská sezóna 2022?

Jako každým rokem se nám i letos v září rozjíždí sezóna, rádi bychom vám proto ukázali, na čem dnes aktuálně pracujeme, od října už se většinou vrháme všichni do výroby a na psaní článků nám nezbývá tolik času.

Kalendáře pro Psí útulek ze Zábřehu.

Stejně jako loni, tak i letos. Minulý rok jsme zábřežskému útulku nabídli charitativní tisk kalendářů pro rok 2022. Kalendáře následně pomohli zafinancovat provoz útulku a o tom, že se spolupráce vydařila na jedničku svědčí i to, že se nám útulek ozval letos sám a objednal si u nás tisk kalendářů pro následující rok. I tentokrát jsme se rozhodli útulek podpořit a kalendáře vytiskly za nákladovou cenu. Troufáme si tvrdit, že jsou letošní kalendáře ještě hezčí než ty loňské a koupit si je můžete přímo na útulku, na recepci EKO servisu nebo v papírnictví na náměstí Osvobození.

O fotky pejsků se postarali Tereza Kaňová a Katka Reichlová.

Kalendář s úžasnými fotkami paní Škardové

Jako každý rok i letos jsme vyráběli kalendář paní Škardové, což je prostě radost. Fotky jsou nádherné, zákaznice veselá a vždy příjemná. Kalendář si můžete spolu s dobrotami z našich lesů, luk a hájů koupit přímo na Facebooku paní Škardové.

Cena Václava Buriana

Do olomouckého Muzea umění jsme minulý týden odvezli knihu Cena Václava Buriana, bedekr, který tiskneme už několikátým rokem. S Výborem pro cenu Václava Buriana jsme se seznámili prostřednictvím nakladatelství Burian a Tichák a spolupráce s oběma subjekty trvá také už několik let, čehož si velice vážíme.

Kalendáře pro Policii ČR

Kdo nás již nějakou dobu sleduje ví, že na konci minulého roku jsme se podíleli na vzniku kalendáře pro Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje. Na tuto spolupráci se nám letos podařilo navázat a světlo světa už spatřuje finální grafika kalendáře. Do měsíce budou kalendáře hotovy a brňáci se mají opět na co těšit.

Díky tomu, že personálně jsme nyní v plném počtu, se nám daří vše stíhat často i s předstihem, jako na běžícím pásu tudíž vyrábíme i běžné firemní tiskopisy pro naše stálé klienty. 

Tiskařská sezóna se dostává do své každoročně hlavní předvánoční části (ano přátelé, zbývá 90 dní:)), práce máme nasmlouvané hodně, ale to neznamená, že se netěšíme na další nové zákazníky. Tedy i na vás 😉

Chtěli byste od nás také něco vytisknout? Napište nám.

Nebo vyberte přímo jednu z námi nabízených tiskovin a vyplňte u ní poptávkový formulář.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Odebírejte aktuality
Doporučujeme