Výroba kalendářů z vlastních fotek

Tiskneme už 30 let. Ověřte si odbornost Reprotisku osobně.

Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>

Formát

Výběr formátu vlastního stolního kalendáře stojí na vámi použitých fotografiích. Nejuniverzálnější je pak A5. U vlastního nástěnného kalendáře je vždy podstatná kvalita fotek. Čím větší formát, tím větší efekt. Pokud je ale kvalita vašich fotografií nedostatečná, doporučujeme zůstat u velikosti A4 max. Formát  B3 volte ve chvíli, kdy budete tisknout 200 a více kusů, při menším počtu se nevyplatí.

Barevnost

Barevnou variantu si vyberte vždy, pokud není černobílá součástí vašeho plánu. Jednostranný tisk standardně u nástěnného kalendáře, oboustranný tisk u stolního.

Druh papíru

Ofsetový papír si vyberte, pokud si přejete, aby se do vašeho kalendáře dalo psát a malovat pastelkami (varianta vhodná pro děti, třeba jako omalovánka), v opačném případě doporučujeme vždy křídový papír. Jednoduše proto, že fotografie na něm vypadají vždy lépe.

Jak poslat fotky?

Vybrané fotky můžete poslat pomocí jakéhokoliv online úložiště a odkaz ke stažení vložit do poznámky ve formuláři.

Fotky také můžete poslat na naše soukromé FTP. Přihlašovací údaje a podrobný návod najdete zde.

Posílat samotné fotky emailem příliš nedoporučujeme, ale když budou zazipované a soubor nebude příliš velký, tak to snad půjde bez problému. 

Proč si nechat vyrobit vlastní kalendář u nás?

Proč si nechat vyrobit vlastní kalendář u nás? Protože Vám nabídneme to, co Vám jiní nenabídnou. Dáváme Vám volnou ruku. Kalendář může být přesně takový, jaký si budete přát. Zapojte vaši kreativitu, nebo to prostě nechte na našem grafikovi. Vyrobíme Vám kalendář zcela na míru. Stolní, nebo nástěnný. Rodinný kalendář z vlastních fotek je prostě hezký dárek, výroba nenabourá Váš rozpočet a potěší opravdu každou generaci. Stačí vybrat ty nejhezčí fotky z vašeho alba a zbytek už můžete nechat jen na nás.