Facebook
Twitter
LinkedIn

Tiskneme kalendáře pro statutární město Olomouc

Po loňské úspěšné spolupráci se ZOO Olomouc na tisku stolních kalendářů jsme se letos dohodli na výrobě nástěnného kalendáře pro Statutární město Olomouc. Zakázku jsme jako vždy realizovali s maximální možnou péčí a s výsledkem jsme spolu s představiteli města Olomouc velmi spokojeni.

Kancelář primátora si nechala vyrobit nástěnný kalendář pro rok 2021. Hlavní roli hrají kvalitní velkoformátové fotografie města. Samotné kalendárium je upozaděno, což je pro nástěnný kalendář typické, má především zdobit místnost, kde je pověšen. Spirálu jsme zvolili stříbrnou, k fotografiím se hodila více než obyčejná bílá.

V případě, že také zvažujete objednávku na větší množství kalendářů, ozvěte se nám, pomůžeme Vám se vším včetně barvy spirály, kterých je hned několik. Pokud chcete jen pár kusů, můžete využít naší další výhodné nabídky.

Reference města Olomouc o řádném plnění zakázky

Potvrzení o řádném plnění zakázky od města Olomouc
Potvrzení o řádném plnění zakázky od města Olomouc.

Nabízíme profesionální tiskové služby pro obce a úřady

S tiskem pro obce (samosprávy) a státní správu máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. Výhodná řešení plynoucí z těchto zkušeností pak rádi sdílíme napříč úřady.

Zakládáme si na lidském přístupu, vstřícných osobních konzultacích, stoprocentní spolehlivosti v dodržování smluvených termínů a ručíme vysokou kvalitou zhotovení. 

Výrobu kalendářů můžete poptávat zde. Cenovou nabídku vám odešleme na email. Případně tisk můžete přímo objednat online.

Chtěli byste od nás také něco vytisknout? Napište nám.

Nebo vyberte přímo jednu z námi nabízených tiskovin a vyplňte u ní poptávkový formulář.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Odebírejte aktuality
Doporučujeme