Facebook
Twitter
LinkedIn

Tisk originálních kalendářů z vlastních fotek

Připravili jsme pro vás výhodnou a limitovanou nabídku. Obdarujte svoji rodinu originálním kalendářem s vašimi fotografiemi, nebo si nechte vyrobit kalendáře, které budete prodávat, či rozdávat jako reklamní předměty svým známým.

Je jedno, jestli jste profesionál nebo hobby fotograf. Vytiskneme vám originální a cenově dostupný kalendář, vy jen dodáte své fotografie.

Kalendář je originální a ekologický

Při výrobě podporujeme myšlenku životního stylu Zero waste. ♻️ Proto je větší část kalendáře vyrobena z recyklovaného papíru a jednotlivé fotografie lze z na perforovaného papíru kalendáře jednoduše vyjmout a použít je znovu jako pohlednice. Jejich zadní strana je k tomu přizpůsobena a kalendárium je od nich úplně odděleno.

Část kalendáře je tedy jednoduše recyklovatelná a fotky z kalendáře lze smysluplně použít i v budoucnu. Titulní strana je vyrobena z eko papíru Resa 240 g/m2. Kalendárium je vytištěno na Viprint 80 g/m2. To je recyklovaný papír vhodný i pro knižní bloky. Pevná část kalendáře je vyrobená ze silného recyklovaného kartónu.

Za dobrou cenu

Kalendárium už pro vás máme vytištěno, stáčí jen dodat vaše fotografie, které budou reprezentovat jednotlivé měsíce. Grafiku titulní stránky doladíme společně.

Máme připravenou šablonu, kterou jen doplníme o vaše fotografie. I s menší objednávkou se tak dostanete na ceny velkoobjemového tisku kalendářů.

Parametry kalendáře:

  • Formát kalendáře: 245 mm x 136,5 mm
  • Černobílé týdenní kalendárium
  • Papír pohlednic – pohlednicový karton, 250g/m2,
  • Fotografie naležato – Minimální rozlišení 300 dpi

Při odeslání nezávazné poptávky uveďte

  • Kolik kusů kalendářů budete chtít vytisknout.
  • Kolik fotografií má váš kalendář obsahovat (doporučujeme 12)
  • Jestli chcete tisknout pohledy a titulní stranu kalendáře barevně, nebo černobíle

Myslete na to, že jsou naše výrobní kapacity omezené a zašlete poptávku dřív, než to udělají ostatní.

Mám zájem o

Tisk originálních kalendářů z vlastních fotek
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Odebírejte aktuality
Doporučujeme