Facebook
Twitter
LinkedIn

Aktualizace: VŠE OBSAZENO – Nově otevíráme 3 pracovní pozice

Aktualizace 23. 3. 2022 – Všechny pracovní pozice máme aktuálně obsazené. Pokud se nějaké místo uvolní, budeme vás o tom zase informovat.

Naše rodinná tiskárna jede na plné obrátky a chybí ji lidi. Konkrétně grafik, knihař a akutně brigádník na řezání papíru. Pokud máš zájem o pozici grafika / grafičky, ozvy se nám ideálně s životopisem na  a pobavíme se co a jak. Není to u nás špatný, přesvědč se sám;-)

Pokud máš zájem o pozici knihař/řky nebo brigádníka, můžeš nám taky napsat na email  , nebo rovnou volej na číslo 603 180 965 a domluvíme se na osobním setkání.

Grafik/DTP pracovník

Grafik/DTP pracovník – obsluha digitálního tisku – kdokoliv s dobrou znalostí Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat,

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, částečně flexibilní pracovní doba, částečně možnost práce z domova (okrajově). Smlouva na dobu neurčitou po 1 roce. Pracovní náplní je tvorba grafických návrhů, sazba zpravodajů, knih, letáků, vizitek, práce s Adobe. DTP práce (příprava dat do tisku, osvit tiskových desek), obsluha digitálního tisku.

Nutná dobrá znalost Adobe prostředí (Acrobat, InDesign, Photoshop, Illustrator), zbytek zaučíme. Menší pracovní kolektiv, open space nebo samostatný pracovní prostor. Nástupní mzda 25 000 Kč hrubého. Pravidelné odměny.

Knihař či knihařka

Knihař či knihařka – je práce na hlavní pracovní poměr, střídání směn 1 týden 6:00 – 14:30, 2. týden 13:30 – 22:00. Smlouva na dobu neurčitou po 1 roce. Náplní je práce na strojích (výroba knih, učebnic, letáků, bloků…). Je to čistá práce ve výrobě, fyzicky středně náročná. Nástupní mzda 20 000 Kč, po zaučení až 23 000 Kč hrubého. K tomu příspěvek na stravné, pravidelné odměny. Menší kolektiv.

Brigádnik

Pokud znáte někoho, kdo hledá pravidelnou brigádu na pár hodin týdně, předejte mu toto info: náplní práce je řezání papíru, fyzicky středně náročná činnost (papír se ručně vkládá a vykládá), rychlé zaučení, nenáročná činnost. Cca 2 hodiny 1-2 týdně. Čas dle domluvy, ale v době mezi 6. a 16. hodinou. Možno i pro studenty.

Mám zájem o

Aktualizace: VŠE OBSAZENO – Nově otevíráme 3 pracovní pozice
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Odebírejte aktuality
Doporučujeme