Objevujte krásy Jeseníků

Objevujte krásy Jeseníků s dětmi! Společně s Horskou službou vám v našem novém „Výletníku“ představujeme vhodné trasy pro malé i velké dobrodruhy.

Výtěžek z prodeje je určen na činnost Horské služby Jeseníky.

Mám zájem o výletník

Cena výletníku: 195 Kč

Proč právě výletník?

Naše dobrodružství začínají snahou podniknout s dětmi něco nevšedního. Chceme je vytrhnout z každodenní rutiny, ukázat jim nová místa a poskytnout vzrušující zážitky, které si budou pamatovat celý život.

I právě proto vznikl náš výletník, který je plný tras pro malé, ale také velké dobrodruhy. Umožní vám vybrat si z mnoha tipů na výlet, výlety si lépe zorganizovat a zároveň se těšit na zasloužený odpočinek, při kterém se i děti s výletníčkem bezvadně zabaví.

Výletník je především stvořen pro rodiny s dětmi od předškolního věku a staršími. Neomezuje se však pouze na tuto skupinu – jeho všestrannost zaujme každého dobrodruha – milovníka hor.
Poznáte pravidla bezpečnosti horských záchranářů, naučíte se zabalit si správně na cestu, ať jste dítě nebo dospělý, a užijete si spoustu her a aktivit, které udělají vaše cesty mnohem veselejší.

Najdete zde 24 promyšlených tipů na výlet. S QR kódy odkazujícími na předchystané body v mapy.cz budete mít výlety vždy pod kontrolou. A nezapomeňte na vlastní zápisky – výletník je zároveň diářem.

Navíc, jako bonus, získáte přiložené samolepky pro děti a pohlednice, abyste mohli své radosti z výletů sdílet s ostatními.
Výletník si můžete zakoupit (rezervovat) zde online. Stačí na této stránce vyplnit a odeslat poptávkový formulář. Následně vám výletník pošleme na vaši adresu, nebo si ho můžete vyzvednout přímo v naší tiskárně.

Další prodejní místa:

Stanice Horské služby v Koutech nad Desnou
Informační centrum Loučná nad Desnou
Tiskárna Reprotisk – Šumperk
dar-hs - lp (2)

Kupte si výletník, podpořte Horskou službu

Díky vám jsme už jednou mohli podpořit Horskou službu Jeseníky finančním darem v hodnotě 9260 Kč. Částku jsme vybrali společným prodejem charitativních kalendářů.

Výtěžek z prodeje výletníků je plně věnován podpoře této cenné organizace. Vaším nákupem nejen získáte skvělý produkt, ale také přispějete k vyšší bezpečnosti na horách.

Kontaktujte nás

Poptávejte u nás tisk letáků, brožur, kalendářů, vizitek a jiných tiskovin.

Mám zájem o výletník

Cena výletníku: 195 Kč

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme více informací. Případně vám rovnou zavoláme.